Neděle 23.04.2017

14.00 RCMŘ „B“ – RC K.Vary (muži 2.LR)

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2017 | PROGRAM STADIONU

5.10.2005 Turnaj starších žáků v Říčanech

Dodrželi jsme tradici a své soupeře jsme pozvali do nevlídného deštivého počasí. Vzdala to jenom Přelouč, ostatní soupeři nám nic neulehčili a přijeli v plné síle. celý článek

3.10.2005 Čtvrté místo Ačka na sedmičkách

V sobotu 1. října proběhl na Tatře Smíchov úvodní turnaj české série 7´s. Tým Pragy opět potvrdil svou nadvládu v sedmičkovém ragby a odváží si ze Strahova cenné vítězství v turnaji. celý článek

21.9.2005 Kadeti nedovolili Pragovce ani bod

V pátek 17. 9.´05 kadeti hostili Pragovku. Hrálo se za neustálého deště, na těžkém terénu. Utkání bylo velmi nervózní, neurovnané, hrané na samé mezi hranice tvrdosti.
Skóre otevřel položením Vojtěch Jonáš 5:0, do poločasu zvýšil trestným kopem Honza Šedivý na 8:0. Konečný výsledek 13:0 určil pětkou Pavel Bureš jun.. celý článek

21.9.2005 Starší žáci: Soustředění prospělo

Starší žáci a kadeti absolvovali před úvodním turnajem sezóny krátké soustředění v Hájence ve Světicích. Z výsledků turnaje je vidno, že pobyt na čerstvém vzduchu svěřencům trenérů Vančury, Němečka a Jecha nadmíru prospěl. celý článek

20.9.2005 Nejmenší ragbisté zahájili vítězně

Mladší žáci Rugby Clubu Říčany zahájili novou sezónu přesvědčivým vítězstvím na 14. ročníku turnaje Pico Cup v Praze Petrovicích, který pořádá místní Rugby klub pod patronaci Komerční banky. Říčanští chlapci dokázali v pěti zápasech proniknout osmadvacetkrát do brankoviště soupeřů, ale díky své vznikající hře soupeře do svého brankoviště „nepustili“ ani jednou. celý článek

19.9.2005 Na Havířov jsme nestačili

Havířov hrál doma s oslabeným týmem Říčan v první půli celkem vyrovnanou partii. Po přestávce se však utkání odehrávalo překvapivě pouze na půli Středočechů a domácí si tak připsali pro ně důležité první vítězství v této sezóně. celý článek

15.9.2005 V sobotu jedeme do Havířova

O víkendu cestujeme na sever Moravy, kde se střetneme s loňským semifinalistou týmem Havířova. Slezané letos ještě nevyhráli tak doufejme, že přivezeme plný počet bodů a udržíme si první příčku v tabulce. celý článek

12.9.2005 Utkání s Tatrou jsme doma zvládli

K utkání nastoupily oba týmy v ne zcela kompletních sestavách, domácím viditelně chyběli tři hráči základní sestavy Fojtík, Pekárka a Š.Obr. Přesto dokázal loňský mistr svého soupeře přehrát. celý článek

8.9.2005 Bystrc nás potrápila, ale body nám nevzala

Nováček soutěže se rozhodně svého soupeře nezalekl a po prvních čtyřiceti minutách vedl 7:10. Druhá půle však vypadala zcela jinak, domácí si čtyřmi pětkami zajistili důležité vítězství pro povzbuzení sebevědomí na příští domácí utkání s Tatrou. celý článek

30.8.2005 Loučení s prázdninami

Loučení s prázdninami uspořádali trenéři a rodiče dětí z ragbyové přípravky RC Říčany. Děti soutěžily u nejrůznějších atrakcí a nakonec si u zapáleného táboráčku většina přítomných opekla přinesené uzeniny. Prázdniny skončily. První zářijový čtvrtek se už jde do mateřských a základních škol. celý článek