Jeden klub, jeden tým.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2017 | PROGRAM STADIONU

12.9.2005 Utkání s Tatrou jsme doma zvládli

K utkání nastoupily oba týmy v ne zcela kompletních sestavách, domácím viditelně chyběli tři hráči základní sestavy Fojtík, Pekárka a Š.Obr. Přesto dokázal loňský mistr svého soupeře přehrát. celý článek

8.9.2005 Bystrc nás potrápila, ale body nám nevzala

Nováček soutěže se rozhodně svého soupeře nezalekl a po prvních čtyřiceti minutách vedl 7:10. Druhá půle však vypadala zcela jinak, domácí si čtyřmi pětkami zajistili důležité vítězství pro povzbuzení sebevědomí na příští domácí utkání s Tatrou. celý článek

30.8.2005 Loučení s prázdninami

Loučení s prázdninami uspořádali trenéři a rodiče dětí z ragbyové přípravky RC Říčany. Děti soutěžily u nejrůznějších atrakcí a nakonec si u zapáleného táboráčku většina přítomných opekla přinesené uzeniny. Prázdniny skončily. První zářijový čtvrtek se už jde do mateřských a základních škol. celý článek

26.8.2005 Říčany získaly letos již druhou trofej

Úřadující mistr republiky, tým Říčan, vyhrál na závěrečném turnaji Českého poháru ve Vyškově všechna utkání a stal se tak prvním vítězem soutěže s novým formátem. celý článek