Rugby Club Mountfield Říčany > Antonín Brabec novým sportovním ředitelem

Antonín Brabec novým sportovním ředitelem

17.3.2017

Foto: Jiří KolišFoto: Jiří Koliš
Foto: Jiří Koliš

ŘÍČANY 17. března 2017 – Antonín Brabec (43), bývalý český reprezentant a sportovní ředitel České rugbyové unie se stal novým sportovním ředitelem Rugby Clubu Mountfield Říčany.

Antonín Brabec vedl trenérsky týmy RC Tatra Smíchov, RC Sparta Praha, reprezentaci ČR v sedmičkovém ragby a také RC Mountfield Říčany, s kterým získal dva tituly mistra republiky (2011 a 2012).  Je dvojnásobným vítězem ankety Trenér roku (2010 a 2011), patří k nejzkušenějším ragbyovým trenérům a funkcionářům v českém ragby.  

RC Mountfield Říčany disponuje největší základnou mládeže a také nejvyšším počtem trenérů. Ve všech kategoriích hraje o nejvyšší umístění. Klub se za poslední roky významně rozrostl a s tím souvisí potřeba posílení organizační struktury klubu. Cílem klubu je být vzorovou sportovní organizací českého ragby, být atraktivní volbou pro děti a mládež na Říčansku a Středočeském kraji a zároveň být klubem, který nabízí aktivní vyžití pro všechny členy od nejmenších po veterány včetně dívek a žen.  

Co se týče nejbližších plánů nového ředitele, výstižná je jeho odpověď na otázku, jaké tři věci by změnil nejdříve: “Nemyslím si, že bych něco výrazně měnil, spíše chci navázat a pomoci posunout klub ještě více dopředu po sportovní stránce. Nyní máme několik klubových projektů, které by nám měli zajistit v budoucnu dlouhodobý výkonnostní růst. Je to klubové vzdělávání trenérů, tým do 23 let a Sportovní centrum talentované mládeže od 14 do 19 let. Jedno bych, ale určitě rád pomohl změnit, a to propojení týmu mužů s dětmi, mládeží a veterány, kteří psali historii klubu. Celkem se mi líbí nové motto "Jeden klub, jeden tým".

MK RCMR 

Loading...

související

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Generální sponzor

www.mountfield.cz

Hlavní sponzor

www.kasia.czwww.ceskymlynar.cz

Partneři

www.autocont.czwww.manufaktura.cz

Plakáty